Integracja
Facebook

       AKTUALNOŚCI       O SZKOLE       ŻYCIE SZKOŁY       DLA RODZICA       WYDARZENIA       INNOWACYJNOŚĆ W SP9       GALERIA       KONTAKT 

6 października rozpoczęła się akcja "Patronat klas starszych nad młodszymi" - kontynuacja działań z ubiegłego roku. Akcję prowadzi zespół ds. integracji społeczności szkolnej. Celem jej jest integracja środowiska uczniowskiego, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród młodszych uczniów i lepsze poznanie się.

Na długiej przerwie odbyło się spotkanie w świetlicy szkolnej, w którym wzięli udział przedstawiciele samorządów klasowych. W obecności Pani dyrektor Doroty Silskiej uczniowie losowali swoje pary klasowe, które będą spotykały sie w ciągu roku szkolnego. Wylosowane klasy podejmują wspólne działania, organizują spotkania, bawią się razem i pomagają sobie nawzajem.

Życzymy wszystkim owocnej współpracy i dobrej zabawy !