Konkursy
Facebook

       AKTUALNOŚCI       O SZKOLE       ŻYCIE SZKOŁY       DLA RODZICA       WYDARZENIA       INNOWACYJNOŚĆ W SP9       GALERIA       KONTAKT 

28 września 2017 r.  w naszej szkole miała miejsce IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii, zorganizowanego w ramach XVI obchodów Europejskiego Dnia Języków. Do zmagań konkursowych przystąpiło łącznie 23 uczestników z 12 konińskich szkół podstawowych (SP-1, SP-3, SP-4, SP-6, SP-9, SP-11, SP-12, SP-15), a także powiatu konińskiego (SP w Sławsku, SP w Kawnicach, SP w Sompolnie, SP w Krzymowie).

Komisja w składzie: dr Magdalena Pospieszyńska – Wojtkowiak (starszy wykładowca Wydziału Filologicznego PWSZ w Koninie), mgr Joanna Buraczyńska (lektor języka angielskiego PWSZ w Koninie) oraz mgr Lidia Kantek (nauczyciel - konsultant w Pracowni Wsparcia Procesowego CDN w Koninie) wyłoniła trzech laureatów konkursu:

Maja Champlewska  ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koninie – I miejsce

Jan Sobczak ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Koninie – II miejsce

Agata Klejna ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Koninie – III miejsce

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w konkursie  za rok!