Sport
Facebook

       AKTUALNOŚCI       O SZKOLE       ŻYCIE SZKOŁY       DLA RODZICA     INNOWACYJNOŚĆ W SP9       GALERIA       KONTAKT 

Drużyna chłopców z oddziałów gimnazjalnych zajęła III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w halowej piłce nożnej młodzieży roczników 2002-2004.

fot. MOSiR Konin

W kategorii młodzieży roczników 2002-2004 w drużynowych mistrzostwach Konina w pływaniu, które odbyły się 18.10.2017 na basenie sportowym MOSiR przy ul. Szymanowskiego, drużyna dziewcząt Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 zajęła 1. miejsce, a drużyna chłopców miejsce 2. Obie drużyny awansowały do zawodów wojewódzkich.

Uczniowie oddziałów gimnazjalnych - Michał Urban, Adam Orkowski i Wojciech Piątkowski - pod opieką pana Sławomira Haka - zajęli II miejsce w zawodach rejonowych w drużynowym tenisie stołowym młodzieży i awansowali do zawodów wojewódzkich w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Drużyna w składzie: Zuzanna Kwiatkowska, Julia Waligóra, Julian Szymaniak i Jewgieni Jacenko zdobyła 1. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach w szachach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018 i będzie reprezentować naszą szkołę w Finale Wojewódzkim.

Gratulujemy sukcesów!