Sport
Facebook

       AKTUALNOŚCI       O SZKOLE       ŻYCIE SZKOŁY       DLA RODZICA     INNOWACYJNOŚĆ W SP9       GALERIA       KONTAKT 

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej odbył się 7 grudnia w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9. Jego uczestnikami byli uczniowie oddziałów gimnazjalnych. Każdy z nich mógł się wykazać i zaprezentować swoje umiejętności w grze w siatkówkę. Każdy mecz był bardzo emocjonujący, wszystkie drużyny chciały pokazać się jak najlepiej i wygrać turniej, lecz tylko jeden zespół mógł zostać zwycięzcą. I właśnie to oni, drużyna "Wygranych" w składzie: Zuzanna Nowakowska, Agata Piguła, Zuzanna Przybylska, Maciej Czajkowski, Jakub Walaszczyk, Wiktor Kołodziejczyk i Łukasz Brzeziński zajęli pierwsze miejsce.

Na podium także stanęli:

- II miejsce "Bochen chleba z masłem"

- III miejsce "Piwniczne Zakola"

W turnieju także brały udział następujące drużyny: "Czarne Smoki", "Krecik i spółka" oraz "Sabat"

Organizatorami były: Delfina Jóźwik, Maja Piczman, Marta Popiela, Magdalena Rybicka, Zuzanna Rakowicz.

Opiekunami projektu były: pani Małgorzata Plucińska i pani Marzena Młodziniak.

Fot: Maja Piczman