Sport
Facebook

       AKTUALNOŚCI       O SZKOLE       ŻYCIE SZKOŁY       DLA RODZICA     INNOWACYJNOŚĆ W SP9       GALERIA       KONTAKT 

Drużyny dziewcząt i chłopców z oddziałów gimnazjalnych naszej szkoły wzięły udział w X Memoriale im. Jarka Preusa w Piłce Koszykowej. Turniej odbył się na hali RONDO 30 kwietnia. Dziewczyny wywalczyły III miejsce, a chłopcy I miejsce. Zawodnicy otrzymali puchary i medale. GRATULUJEMY!!!


Skład drużyny dziewcząt: Momot Dominika, Kałużna Sandra, Tomaszewska Ula, Gapińska Iga, Bogacka Nikola, Sztuba Amelia, Wojaczyk Kasia, Frydrychowska Ada, Siupa Oliwia, Dryjer Klara, Pawlak Michalina, Jesiołowska Roksana, Durczyńska Natalia, Hyża Klaudia.
Opiekun: Małgorzata Plucińska.

Skład drużyny chłopców: Szramski Oskar, Wiatrowski Wiktor, Graczykowski Igor, Wrotecki Cezary, Wagner Igor, Żabierek Marcin, Szcerbiak Jakub, Czajkowski Maciej, Budny Mateusz, Maciejewski Mateusz, Olejnik Maksymilian.
Opiekun: Radosław Wojciechowski.