świetlica

Dzieci ze świetlicy szkolnej wzięły udział w warsztatach plastycznych organizowanych przez Muzeum Okręgowe w Koninie pod nazwą „Gucio zaczarowany”. Składały się one z dwóch części – teoretycznej, podczas której uczniowie zostali zapoznani z fragmentami książki konińskiej pisarki Zofii Urbanowskiej „Gucio zaczarowany” oraz praktycznej polegającej na wykonaniu ilustracji do przeczytanego fragmentu. Dzieci wykazały się niezwykłym talentem – powstały piękne prace przedstawiające ogród pełen kwiatów przy blasku księżyca! Była też możliwość wykonania zdjęcia w stroju historycznym, które będzie na pewno super pamiątką z tego wyjazdu.