I - III

Talenty I - III

Cześć!

Mam na imię Maja i chodzę do klasy 3f. Lubię śpiewać i grać na gitarze. Sprawia mi to wielką przyjemność. 

Od września 2016 r. uczęszczam do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego w Koninie. Uczę się tam gry na gitarze.

Od września 2017 r. uczęszczam do Szkoły Wokalno – Aktorskiej FAMA w Koninie. Uczę się tam śpiewu oraz biorę udział w warsztatach aktorskich. Uwielbiam występować na scenie: śpiewam na festynach i innych uroczystościach. Ostatnio byłam na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej OPEN FESTIWAL w Gdyni, gdzie zdobyłam główną nagrodę – UŚMIECHNIĘTĄ RYBKĘ.

Jestem tegorocznym powiatowym wicemistrzem ortografii oraz zdobyłam wyróżnienie w powiatowym konkursie języka angielskiego SUPER KIDS.

Chętnie biorę udział w różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych: m.in. w turnieju świetlic organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Koninie. Recytowałam tam wiersz pt.: „Leń” oraz grałam rolę macochy w przedstawieniu pt.: „Kopciuszek na zawodach”. Nasza świetlica zdobyła wtedy I miejsce w rankingu szkół podstawowych.

Liliana Bieranowska - uczennica klasy 3b - zawsze wykonywała ciekawe prace plastyczne. Niedawno przyniosła do klasy obraz na płótnie przedstawiający słońce, który wykonała w zaciszu domowym i podarowała go swoim najbliższym.

Mam na imię Igor. Chodzę do klasy 1a. Interesuję się samochodami i  piłką nożną. Bardzo lubię budować z klocków LEGO. Mam LEGO WORS, LEGO BATMAN. Z kolcków LEGO zbudowałem: dom na drzewie, auto wyscigowe, ogród i wiele innych.

Jesteśmy z Igora bardzo dumni !

Mam na imię Franek i chodzę do klasy 1a. Uwielbiam grać w piłkę nożną. Już jako dwulatek grałem w Akademii Piłkarskiej Reissa. Od września gram w Złotych Żukach Oranje Konin. Często jeżdżę na turnieje piłkarskie. Zdobyłem już 10 medali, między innymi na I Turnieju Ligi Victory w Golinie.

Jesteśmy bardzo dumni z Franka!

Ania Szyszkowska jest uczennicą klasy 1a. Od 4. roku życia tańczy w zespole tańca i baletu "Fart",  gdzie osiąga wysokie wyniki. Jesteśmy z niej bardzo dumni!