Grono pedagogiczne
Facebook

       AKTUALNOŚCI       O SZKOLE       ŻYCIE SZKOŁY       DLA RODZICA       WYDARZENIA       INNOWACYJNOŚĆ W SP9       GALERIA       KONTAKT 

 

Dyrektor Szkoły

Wicedyrektorzy Szkoły

     mgr Dorota Silska   

                    mgr Agnieszka Celm-Ziółkowska 
                    mgr Iwona Gorzelańczyk
                    mgr Joanna Woźniak

 

                                                          

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

  • mgr Ewa Barczak
  • mgr Bogumiła Bartczak
  • mgr Jolanta Grembka
  • mgr Ewa Iciaszek
  • mgr Bożena Jagodzińska
  • mgr Iwona Królikowska
  • mgr Dagmara Kuznowicz – Wolska
  • mgr Ewa Okuniewska
  • mgr Emilia Ślusarek
  • mgr Izabela Śmiechowska
  • mgr Danuta Tunak
  • mgr Emilia Wiewiórska
  • mgr Agnieszka Ziemniarska

Nauczyciele języka polskiego

  • mgr Agnieszka Brzezińska- Szymczak
  • mgr Sylwia Jakubowicz 
  • mgr Hanna Ungeheuer 
  • mgr Karolina Konstanciak 
  • mgr Magdalena Lisowska
  • mgr Alicja Stefańska 
  • mgr Ewa Strzykowska
  • mgr Renata Szymańska
  • mgr Ewa Walczak
  • mgr Joanna Woźniak
  • mgr Marzena Zielezińska

 

 Nauczyciele języka angielskiego

  • mgr Magdalena Cieplińska
  • mgr Anna Cieślak
  • mgr Magdalena Cyprysiak
  • mgr Beata Głowacka
  • mgr Małgorzata Jałkiewicz
  • mgr Ewa Jaworska
  • mgr Sylwia Łagowska
  • mgr Marta Miszkiel - Wielińska
  • mgr Elżbieta Muszalska
  • mgr Katarzyna Rogalska
  • mgr Natalia Szczepaniak
  • mgr Dorota Wapniarska
  • mgr Alicja Warzych
 

 Nauczyciele języka niemieckiego

  • mgr Agnieszka Celm-Ziółkowska
  • mgr Emilia Jakubowska
  • mgr Jolanta Małolepsza
  • mgr Dorota Silska
  • mgr Paulina Kaczorowska 
  • mgr Katarzyna Winiarska

 

 Nauczyciel historii

  • mgr Agnieszka Jagodzińska
  • mgr Szymon Jagodziński
  • mgr Maciej Kierzek
  • mgr Anna Nowak

 Nauczyciele religii

  • mgr Tomasz Kozioł
  • mgr Monika Smudzińska
  • mgr Jolanta Żabierek
  • mgr Dorota Żywica

 Nauczyciele etyki

  • mgr Ewa Barczak
  • mgr Ewa Iciaszek
  • mgr Emilia Ślusarek
  • mgr Ewa Walczak
  • mgr Anna Wereszczyńska

Nauczyciele przyrody

  • mgr Arleta Bartosiewicz
  • mgr Elżbieta Spyszkiewicz
  • mgr Bożena Staszak

 

Nauczyciele biologii

  • mgr Daria Hyża - Przeździecka

 

Nauczyciele fizyki

  • mgr Agata Grześkiewicz
  • mgr Alina Michalska

 

Nauczyciele chemii

  • mgr Barbara Janas

 

Nauczyciele geografii

  • mgr Mirosława Szeląg
  • mgr Elżbieta Spyszkiewicz 

 

Nauczyciele matematyki

  • mgr Marlena Bidzińska
  • mgr Agata Grześkiewicz
  • mgr Iwona Intrys
  • mgr Alina Kamińska
  • mgr Małgorzata Kulig
  • mgr Anna Mili
  • mgr Elżbieta Spyszkiewicz
  • mgr Danuta Radzymińska

 

Nauczyciele zajęć komputerowych

  • mgr Dawid Ławnicki
  • mgr Janusz Ławnicki
  • mgr Jerzy Wojtasik
  • mgr Małgorzata Wąchnicka

 

Nauczyciele zajęć technicznych

  • mgr Beata Spychała
  • mgr Agnieszka Górna
  • mgr Jerzy Wojtasik

 

Nauczyciel plastyki

  • mgr Elwira Chojnacka
  • mgr Maria Kulczewska

 

Nauczyciel muzyki

  • mgr Elwira Chojnacka
  • mgr Urszula Maciaszek

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

  • mgr Robert Antas
  • mgr Paweł Gołębiowski                                                                   
  • mgr Iwona Gorzelańczyk
  • mgr Hak Sławomir                                                                           
  • mgr Maria Kulczewska
  • mgr Marcin Kurzawiński
  • mgr Marzena Młodzieniak
  • mgr Dominik Łomnicki
  • mgr Ireneusz Mila                                                                            
  • mgr Małgorzata Plucińska                                                               
  • mgr Lidia Rybacka
  • mgr Maciej Wanke
  • mgr Konrad Waszak
  • mgr Radosław Wojciechowski

 

Pedagodzy specjalni (nauczyciele wspierający)

  • mgr Magdalena Andrzejewska
  • mgr Monika Burska
  • mgr Agnieszka Chojnacka
  • mgr Elżbieta Dłużewska – Szamałek
  • mgr Agnieszka Grzelak
  • mgr Renata Kaszczyszyn
  • mgr Krzysztof Kotfas
  • mgr Ilona Królak – Stołowska
  • mgr Agnieszka Lamprycht
  • mgr Andrzej Maciaszek
  • mgr Urszula Maciaszek
  • mgr Lidia Nowak
  • mgr Donata Pawłowska
  • mgr Katarzyna Pilarska
  • mgr Lidia Rybacka
  • mgr Kalina Sikiewicz
  • mgr Edyta Sompolińska
  • mgr Emilia Staszak
  • mgr Joanna Śrutowska
  • mgr Marita Tomaszewska
  • mgr Agata Urbańska
  • mgr Anna Wereszczyńska
  • mgr Iwona Żak

 

 Socjoterapeuci

  • mgr Elżbieta Dłużewska – Szamałek
  • mgr Anna Wereszczyńska

 

Terapia biofeedback

  • mgr Elżbieta Dłużewska – Szamałek

 

Terapia sensoryczna

  • mgr Agnieszka Grzelak
  • mgr Barbara Matela

 

Nauczyciele w świetlicy szkolnej

  • mgr Katarzyna Jankowska – Mularska
  • mgr Marta Piguła
  • mgr Elżbieta Telman

 

Pedagodzy szkolni

  • mgr Barbara Matela                                                                         
  • mgr Hanna Szubert-Rybak

 

Psycholodzy szkolni

  • dr Agata Malecha
  • mgr Piotr Kłys                                                                                  
  • mgr Kamila Wojtasik-Żyża

 

Logopedzi szkolni

  • mgr Emilia Staszak                                                                          
  • mgr Aneta Szmytkiewicz

 

Biblioteka szkolna

  • mgr Joanna Knasiecka
  • mgr Wanda Szczepaniak