Plan Smart City Konin

plan smart city konin

plan smart city konin

Drodzy Mieszkańcy!

Konin jest miastem, które chce realizować ambitne programy związane z wizją inteligentnego miasta – właśnie dlatego powstaje „Plan Smart City – Konin”. Zależy nam, by wdrażane przez nas technologie odpowiadały na potrzeby mieszkańców.

Smart City to dla nas nie zakup kosztownych gadżetów, a zmiana sposobu działania oparta o wzmacnianie własnego potencjału dzięki integracji systemów i otwartemu podejściu do mieszkańców.

W związku z pracami nad wypracowaniem planu działań dla Konina chcielibyśmy poznać obszary, które Państwa zdaniem wymagają wdrażania nowych technologii oraz ocenić poziom zainteresowania mieszkańców i przedstawicieli sektora publicznego wybranymi rozwiązaniami.

Zapraszamy do wypełnienia ankietyKLIKNIJ I SPRAWDŹ

Plan Smart City – Konin realizowany jest w ramach projektu „Miasto Konin – opracowanie dokumentacji w ramach wsparcia rozwoju miast POPT 2014-2020″ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz z budżetu państwa”.
Więcej na temat Smart City na stronie Urzędu Miejskiego w Koninie:
Smart City Konin

Comments are closed.