Warsztaty o tematyce „Profilaktyka zdrowia psychicznego”

Miasto Konin jest partnerem projektu pn.
„Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży DREWS w Koninie.”
Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie kompleksowego systemu wsparcia dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym oraz wsparcie ich rodzin. Odbiorcami projektu są mieszkańcy naszego miasta.
Chcemy Państwa poinformować, że w listopadzie odbędą się spotkania we wszystkich szkołach podstawowych i ponadpodstawowych działających na terenie miasta Konina.
Będą to warsztaty o tematyce „Profilaktyka zdrowia psychicznego” prowadzone przez terapeutów zajęciowych zatrudnionych w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży Drews w Koninie.
W przypadku Pytań prosimy o kontakt:
Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży Drews w Koninie
+48 730 900 095 , konin@centrumdrews.pl