Nowy kanał YouTube – Telewizja tworzona przez uczniów dla uczniów

laboratoria przyszlosci logo

Już niedługo, już za momencik pojawi się na You Tube 1️⃣ odcinek z cyklu „Szkoła od kuchni” Kanału 9 naszej telewizji uczniowskiej. Telewizja tworzona przez uczniów dla uczniów! Poznacie specyfikę pracy m.in. sekretariatu naszej szkoły 👩‍💻, konserwatorów👨‍🔧 czy kuchni🧑‍🍳.

Już teraz subskrybujcie kanał, by być na bieżąco

Stay tuned!

SUBSKRYBUJ KANAŁ

Chcesz być współtwórcą telewizji? Masz już jakiś pomysł na materiał? A może marzysz o zostaniu prezenterem, dziennikarzem, operatorem kamery, montażystą? Każdy w branży telewizyjnej stawiał gdzieś swoje pierwsze kroki, Ty masz możliwość zdobywania doświadczenia tu w szkole 🙂 Zostaw w komentarzu 🎥 a odezwiemy się do Ciebie!

#LaboratoriaPrzyszłości

Comments are closed.